Ana Menü
03/01 TERTIPLER 2022 KÖY HAYRI 2022 Ramazan Bayrami Arefe günü Mezar ziyareti Esra & Enes Dügün  Sena & Fahri  Dügün 21.08 2021 Cömlekci gencler Hümeyra & ismail Dügün günü Hümeyra & ismail Dügün TUGCE & ENES dügün TUGCE & ENES nisan TUGCE & ENES KINA TUGCE & ENES Nikah A.C.D GÜNLERi Haber Arşivi videolar Çömlekçi kuş bakışı kaliteli görünüm 25.04.2010 MsSerpen 2016 Köy ve Köylülerden Fotograflar KÖY HAYRI NOSTALJI FOTOGRAFLAR
Anket
Web Sitemizi Beğendiniz mi ?


Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

Köyümüzün İmamı Gidiyor

Köyümüzün İmamı Gidiyor

Köyümüz eski mahallede imamlık yapan Ahmet AYDOĞMUŞ, 2 yıl 2 ay görev yaptığı köyümüzden ayrılıyor. Uzun zamandan bu yana haberimizin olduğu bu haberi bizde sitemizde paylaşmak istedik. Önümüzde ki hafta hacıya gidecek olan hocamız dönüşünde köyümüze dönmeyecektir. Bugün(07.10.2010) tarihinde cuma namazında cami cemaati ile helallaşan hocamız camimizde son cuma namazını kıldırmıştır.

Çömlekçi Köyü site yönetimi olarak kendisine gelecek hayatında başarılar diler,  sitemizin kurulmasında  ve zaman zaman fikir alışverişlerinde bizlere maddi ve manevi destek verdiği için kendisine sonsuz teşekkür eder, bizlere hakkını helal etmesini dileriz.

 


Üye Girişi


2009 - 2021 © Çömlekçi Köyü

                 Sitenin bütün hakları saklıdır,kaynak gösterilmeden ve izin alınmadan hiçbir içeriği alınamaz.

 

YukariCik