Ana Menü
Hatıra ormani ASKER EGLENCESI A.C.D GÜNLERi Haber Arşivi videolar Çömlekçi kuş bakışı kaliteli görünüm 25.04.2010 SEYMA & SERDAR Dügün HASRET & UMUT Dügün (ismail Kavasoglu‘nun kizi) CÖMLEKCI SPOR EBRU & FARUK Nisan (Yakup Tasci Kiz Babasi) 8. Cömlekcililer Günü SEYMA & KEMAL Nikah MsSerpen 2016 Köy ve Köylülerden Fotograflar KÖY HAYRI NOSTALJI FOTOGRAFLAR
Anket
Web Sitemizi Beğendiniz mi ?


Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

2011 futbol organizasyonu

Köyümüz bunca zaman futbolla içli dışlı olmasına rağmen daha 2010'a kadar hic bir etkinliğe katılmamiştı ama gecen sene belediyenin düzenlediği turnuvayla büyük bir başarı yakalayamasada bu etkinlikler hakkında görüşleri değişmiş olup köyün bu tür etkinliklerde başarılı olacağı inancı köyümüzde yerleşmiştir.

 Bu sene olması düşünülen Belediye başkanlığı ve Kaymakamlık futbol turnuvalarına güçlü ve kendisine güvenen bir takım olusturmak için çalısmalar erken başlamış olup köyümüzde beş ayrı takım çıkarılıp bunların çalışması doğrultusunda organizasyonlar düzenleniyor.

Bu organizasyonların sonucunda beş takımdan  köyümüzü temsil edecek takım veya takımlar olusturulup bu sene yapılması beklenen turnuvalara katılımın gercekleştirilmesi bekleniliyor.

 

 

 Üye Girişi

Foto Galeri


2009 - 2021 © Çömlekçi Köyü

                 Sitenin bütün hakları saklıdır,kaynak gösterilmeden ve izin alınmadan hiçbir içeriği alınamaz.

 

YukariCik